Рашисти заборонили жителям Каховського району Херсонщини виходити на вулицю

Російські окупанти заборонили жителям Каховського району Херсонської області виходити зі своїх будинків. Про це 4 квітня в Telegram повідомив речник Оперативного командування "Південь" Владислав Назаров.

"Окупанти заборонили жителям Каховського району виходити з дому. Протягом доби було закрито всі громадські місця: торгові центри, магазини, лікарні", - повідомив він.

Крім цього, Назаров зазначив, що в окремих селах Каховського району, пенсіонерам, щоб отримати пенсії, потрібно вистояти чергу. Однак грошей все одно вистачає не всім і не в повному обсязі.

"Водночас, за певну винагороду, отримання соціальних виплат стає доступнішим", - пише речник оперативного командування "Південь".

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що окупанти закрили доступ до посівної фермерам у Запорізькій області без російського паспорта.

Статті

Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Всі статті