Рашисти за добу поранили 2 мирних жителів Донеччини

Російські окупанти минулої доби поранили двох мирних жителів Донецької області. Про це 23 лютого у Facebook повідомив голова обласної військової адміністрації Павло Кириленко.

"За 22 лютого стало відомо про 2 мирних жителів Донеччини, поранених росіянами: у Бахмуті та Ласточкиному", - повідомив чиновник.

Загалом з початку повномасштабного вторгнення рашисти вбили 1382 та поранили 3078 мирних жителів регіону. При цьому, як наголосив Кириленко, на цей час неможливо точно встановити кількість жертв у Волновасі та Маріуполі.

Нагадаємо, напередодні повідомлялося, що рашисти за добу вбили та поранили двох мирних жителів Донеччини.

Статті

Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Всі статті