Рашисти вирішили опріснити Азовське море для "збільшення кількості морської риби"

"Влада" так званої "ДНР" висловила згоду приєднатися до затверджених у росії програм з опріснення Азовського моря і тим самим "сприяти збільшенню промислових запасів морської риби". Про це повідомляють російські ЗМІ 16 березня. 

"Основна проблема зниження обсягів промислу в Азовському морі - це його засолонення. Тому що солоність середня приблизно 15 проміле, що невластиве для Азовського моря", - заявив "вріо голови державного комітету водного та рибного господарства" так званої "ДНР" Андрій Суддін. 

За його словами, "регіон вже займається розчищенням дрібних і середніх річок, які живлять Азовське море прісною водою". 

"Є затверджена програма, яка сприятиме оздоровленню річки Дон, річки Кубань. Так чи інакше Сіверський Донець є припливом річки Дон, тому ми зараз увіллємося у реалізацію цих заходів як повноцінні учасники", - заявив колабораціоніст. 

Нагадаємо, раніше ватажок "ДНР" Пушилін заявив, що основним джерелом доходів на Донбасі стане риболовля. 

Статті

Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Світ
20.09.2023
12:00

“Росія виробляє тепер більше боєприпасів, ніж Сполучені Штати і Європа.” Огляд Західних медіа

“Лідери національної безпеки Тайваню попереджають, що зменшення допомоги США Україні збільшить занепокоєність Тайваню мірою американської рішучості. Все менша частка населення острова вірить, що США відправлять війська у випадку війни"
Всі статті