Рашисти використовують в Україні гранати із забороненою хімічною вибухівкою - ЗСУ

Російські окупанти використовують проти українських воїнів гранати із забороненою хімічною вибухівкою. Про це 27 березня в ефірі телеканала FreeДом заявив речник прес-центру Сил оборони Таврійського напрямку Олексій Дмитрашковський.

"Ворог застосовує хімічні боєприпаси - скидає з безпілотних летальних апаратів вибухівку з хлорпікрином", - заявив він.

За словами Дмитрашковського, "пробне" скидання рашисти зробили 23 березня. 25 березня було зафіксовано ще два застосування таких гранат, а 26 березня таких випадків було вже шість.

Варто зауважити, що, ймовірно, йдеться про застосування гранат К-51. Їх використання заборонено міжнародними конвенціями.

Причому в Генштабі ще торік повідомляли про їхнє використання росіянами - ворог також скидав їх із безпілотників. Пари хлорпікрину чинять сильну сльозогінну, а у високих концентраціях - задушливу і загальноотруйну дію.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Україна попросила в Італії засоби захисту від хімічної та ядерної зброї.

Статті

Донбас
24.09.2023
18:50

Батіг уже сьогодні, пряник - у світлому майбутньому. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Відповідно до російського законодавства в "ДНР" запроваджено обмеження на перебування в громадських місцях вночі, військову цензуру, особливий режим сполучення із сусідніми регіонами, а також заборонено мітинги, збори, демонстрації, ходи,...
Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Всі статті