Рашисти скинули вибухівку з безпілотника прямо у двір мешканця Сумщини

Російські окупанти 7 січня за допомогою безпілотника скинули вибухівку просто у двір мешканця Сумської області. Про це у Telegram повідомив голова Сумської ОВА Дмитро Живицький.

Як повідомляється, ворог скинув 2 вибухівки з безпілотника у двір мешканця Великописарівської громади. За словами Живицького, чоловік дивом не постраждав.

Також росіяни протягом дня тричі відкривали вогонь із кулеметів по Шалигінській громаді. Живицький зазначив, що ворог повторно відкривав вогонь з кулемета по громаді після 20 години, всього було випущено 33 кулеметні черги.

"Обійшлося без жертв та руйнувань", - заявив голова Сумської ОВА.

Нагадаємо, 2 січня окупанти завдали 70 ударів по прикордонних районах Сумщини.

Статті

Донецьк
09.06.2023
12:00

Сьогоднішній Донецьк очами біженця. Що змінилось в порівнянні з лютим-22

Порівняно з лютим 2022 року життя в Донецьку сильно змінилось. Тому, хто виїзжав, а зараз, з якоїсь причини, змушений був повернутись,  це кидається у вічі.  Воно починається о шостій ранку, а о 17:00 вулиці вже порожні. Раніше такого не було.
Країна
08.06.2023
18:41

Сергій Грабський: За задумом росіян підрив Каховської ГЕС має зупинити наступ ЗСУ та посадити нас за стіл переговорів

Дуже дивно говорити про зрив наступу. Там ніхто не збирався наступати. Форсування Дніпра на тій ділянці – це надзвичайно складна в оперативному та інженерному плані задача. Україна просто фізично не має такої кількості сил та засобів, щоб здійснити...
Країна
07.06.2023
17:48

Зростання тарифів під час війни: є питання

Рішення уряду підняти вартість електроенергії (е/е) для населення під час війни саме собою виглядає, м'яко кажучи,  не дуже гарно. На тлі катастрофічного падіння прибутків українців. Ще більше питань викликають обґрунтування для цього  підвищення
Всі статті