Рашисти скинули вибухівку з безпілотника прямо у двір мешканця Сумщини

Російські окупанти 7 січня за допомогою безпілотника скинули вибухівку просто у двір мешканця Сумської області. Про це у Telegram повідомив голова Сумської ОВА Дмитро Живицький.

Як повідомляється, ворог скинув 2 вибухівки з безпілотника у двір мешканця Великописарівської громади. За словами Живицького, чоловік дивом не постраждав.

Також росіяни протягом дня тричі відкривали вогонь із кулеметів по Шалигінській громаді. Живицький зазначив, що ворог повторно відкривав вогонь з кулемета по громаді після 20 години, всього було випущено 33 кулеметні черги.

"Обійшлося без жертв та руйнувань", - заявив голова Сумської ОВА.

Нагадаємо, 2 січня окупанти завдали 70 ударів по прикордонних районах Сумщини.

Статті

Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Країна
14.06.2024
11:00

Курс гривні: Нацбанк "хлюпнув кисню" на $5,5 млрд

Ми хочемо, щоб наша нинішня магічна реальність враховувала перспективи того, що так може бути не завжди. І нам, можливо, потрібно зараз уже думати, готуватися, що на нас чекає у другому півріччі 2024 р., що чекає на нас у 2025 р.
Світ
13.06.2024
08:28

"Якщо війна йтиме так, як зараз, очевидно, що Україна програє". Огляд західних медіа

Тоді в майбутньому Росія розв'яже війну. Росія воюватиме з українськими технологіями, українськими солдатами, з іншого географічного положення. Тоді ми будемо у 1939 році. Зараз ми у 1938.
Всі статті