Рашисти з автоматами обходять будинки херсонців та примушують до участі у "референдумі"

Колаборанти у супроводі російських військовослужбовців з автоматами обходять будинки жителів Херсонщини, аби примусити їх брати участь у псевдореферендумі. Про це 24 вересня в Телеграм повідомляє голова Херсонської ОВА Ярослав Янушевич.

"На окупованій Херсонщині почався другий день псевдореферендуму. Він не є нічим іншим, як низькосортною театральною постановкою. Ми отримуємо численні звернення від херсонців, над якими знущається росія. Це Олешки, Дніпряни, Рибаче, Козачі Лагері, Інгулець, Херсон, Тарасівка, Петропавлівка і Виноградово. Як і в решті населених пунктів Херсонщини, колаборанти у супроводі автоматників обходять будинки і квартири, примушують людей до голосування", - зазначив Янушевич.

За його словами, багатьом із тих, хто відмовляється від голосування, або висловлюються проти нього, загарбники заявляють, що у них є 24 години, аби виїхати. Херсонцям, які взяли російські паспорти, вже вручають повістки про мобілізацію.

"В області закриті будь-які гуманітарні коридори, окупант спровокував на зайнятих територіях справжню гуманітарну кризу, і все це з метою створити у людей враження, що Україна від них відмовилась. А тепер через тортури, викрадення і погрози вони проводять фейковий референдум, щоб спробувати хоч якось легітимізувати свій терор. Херсонці демонструють свою незламність, всіляко уникають голосування, не бояться голосувати проти, в очі кажуть окупантам те, що вони думають насправді", - додав Янушевич.

Як повідомлялось раніше, полонених у Оленівці змусили "голосувати" на псевдореферендумі під дулами автоматів.

Статті

Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Всі статті