Рашисти розпочали наступ на Луганщині, що дає ЗСУ шанси на свою контратаку – ISW

Російські окупанти розпочали наступ у Луганській області, що дозволить українським військам провести власну контратаку. Про це 9 лютого повідомляє Інститут вивчення війни.

"Підрозділи полків 144 і 3 мотострілецької дивізії (20 загальновійськова армія, ЗВО) і полк 90 танкової дивізії (ЦВО), підтримані частинами 76 Повітряно-десантної дивізії та невизначеними підрозділами Південного військового округу ведуть наступальні операції вздовж лінії Сватово-Кремінна", - повідомили аналітики ISW.

Загалом співробітники Інституту зазначили, що темпи російських операцій на заході Луганської області значно зросли. Однак, попри те, що військове керівництво РФ повністю залучило кілька дивізій до наступу на цій ділянці лінії фронту, українські сили не дозволили окупантам досягти значних успіхів.

"Кульмінація наступу дасть для українських сил вікно можливостей, яке можна буде використати у власному контрнаступі", - наголосили в Інституті вивчення війни.

Нагадаємо, раніше секретар РНБО Данілов повідомив, що росія спробує наступати на Харківську чи Запорізьку область.

Статті

Донбас
10.12.2023
20:18

Як бойовик "ДНР" умовив Путіна брати участь у виборах президента. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу демонстрували свою причетність до найважливішої, на їхню думку, справи - висунення нинішнього російського диктатора кандидатом у президенти. Місцеві пропагандисти радісно повідомляли, що так званий спікер...
Світ
09.12.2023
17:06

“Кращі шанси України на перехоплення ініціативи на полі бою навесні 2025 року, якщо вона протримається наступного року”. Огляд західних медіа

Пов’язані з Росією пропагандисти ввели в оману американських знаменитостей, заплативши їм за короткі відеокліпи, які потім використали для дискредитації президента Володимира Зеленського.
Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Всі статті