Рашисти рівняють із землею село під Сватовим, після останнього обстрілу двоє загиблих - Гайдай

Російські окупанти вдень 9 січня вдарили по селищу Новоселівське (Сватівський район Луганської області), внаслідок чого загинули мирні жителі. Про це заявив голова Луганської ОВА Сергій Гайдай в ефірі телемарафону.

"Щодо населених пунктів, де є люди, як Новоселівське, там 146 цивільних людей, але його все одно обстрілюють окупанти. Є трагічні випадки", - розповів Гайдай.

За його словами, кілька годин тому внаслідок такого обстрілу двоє мирних жителів загинули, а ще двоє отримали поранення.

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті