Рашисти розглядають кілька сценаріїв для відкриття нової ділянки фронту – екскомандир Азова

Екскомандир полку Азов Максим Жорін вважає, що противник спробує збільшити лінію зіткнення, відкривши нову ділянку фронту. Про це він заявив в ефірі "Еспресо" 5 січня.

"Друга хвиля наступу з боку Росії є досить очевидною, зараз росіяни суттєво до цього готуються. Росіяни хочуть зробити наступ завдяки мобілізованим, вони з них вже сформували підрозділи та частину мобілізованих вже підготували. Військове керівництво РФ не збирається воювати професійними солдатами або офіцерами. Їм підходить стратегія воювати слабо розумними істотами, якими можна завалювати фронт", - наголосив Жорін.

За його словами, скоріш за все ворог спробує збільшити лінію фронту, відкривши нову ділянку.

"Для спроби наступу окупанти можуть розглядати Харківщину, Сумщину та Київщину. Росіяни вже готуються і до наступної хвилі мобілізації, щоб скоріш відновитися, ніж минулого разу. Загарбники ще досі розглядають кілька сценаріїв, де саме почати наступ", - зазначив Жорін.

Як повідомлялося, у разі повторної спроби окупантів наступати на Київ Сили оборони України розраховують зупинити їх ще на кордоні Білорусі, і для цього ведуться відповідні роботи.

Статті

Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Світ
20.02.2024
08:36

«Україна переходить до нової фази бойових дій. Вони становлять для нас реальну загрозу». Російські ЗМІ про Україну

"Твердження про те, що всі військові конфлікти завершуються миром, далеко не завжди відповідає дійсності. Війни можуть також завершитися "гіршим миром", який лише перенесе зіткнення держав у майбутнє"
Всі статті