Рашисти обстріляли Костянтинівку з РСЗВ – є 6 поранених

Російські окупанти протягом дня інтенсивно обстрілювали Костянтинівку Донецької області з РСЗВ, внаслідок чого були поранені мирні жителі. Про це 16 березня у Telegram повідомив голова обласної військової адміністрації Павло Кириленко.

"Протягом дня росіяни вели інтенсивний вогонь по Костянтинівці: обстріляли місто з "Торнадо-С" та "Ураганів", - повідомив чиновник.

За словами Кириленка, внаслідок обстрілу було поранено шістьох людей. Також було пошкоджено школу, п'ять багатоповерхівок, 20 приватних будинків та 11 цивільних автомобілів.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що рашисти за добу вбили та поранили 12 мирних жителів Донеччини.

Статті

Країна
24.03.2023
13:58

Переключення Кропачова: з вугілля на логістику

Віталій Кропачов, який вважався за Порошенка «смотрящим над вуглепромом», з традиційної для нього вугільної сфери переключається на логістику. Купівлю Білгород-Дністровського морського торговельного порту слід вважати досить ризикованою інвестицією...
Країна
23.03.2023
10:00

Візит Путіна до Криму та нові атаки безпілотників: місцеві не розуміють, що це було

Місцевих жителів здивувало, що російський президент жодного слова не сказав про війну чи безпеку в регіоні. Більше того, Путін в принципі не зробив жодної заяви та не провів жодної наради в окупованому Криму.
Донецьк
22.03.2023
11:00

Окупанти змушують отримувати російський паспорт. Донецький щоденник

На початок 2022 року паспорт РФ отримали 860 тисяч осіб на обидві невизнані "республіки". Якщо довіряти офіційним сайтам, то у "ДНР" на той момент проживало 2,24 млн осіб, у "ЛНР" - 1,42 млн. Отже, російські паспорти отримали 23,5% громадян "ЛДНР"....
Всі статті