Рашисти за добу вбили та поранили 12 мирних жителів Донеччини

Російські окупанти за минулу добу вбили та поранили двох мирних жителів Бахмута Донецької області. Про це 16 березня у Facebook повідомив голова обласної військової адміністрації Павло Кириленко.

"За 15 березня росіяни вбили 1 мешканця Донеччини – у Бахмуті. Ще 11 людей в області отримали поранення", - повідомив чиновник.

Загалом з початку повномасштабного вторгнення рашисти вбили 1412 та поранили 3210 мирних жителів області. Причому на цей час неможливо достовірно встановити точну кількість жертв у Волновасі та Маріуполі.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що окупанти вбили одного та поранили 16 мирних жителів Донеччини.

Статті

Країна
01.06.2023
16:02

Атомне заміщення: Росія йде за своїм кораблем

Усі енергоблоки українських атомних електростанцій (АЕС) з 2024 р. запрацюють на американському ядерному паливі (ЯП). Для української атомної енергетики це не лише перехід на вищі технології, а й широкі можливості нового розвитку. Втім, одне дуже...
Країна
31.05.2023
14:57

Російський паспорт в окупації: вимушений крок, щоб вижити

Можна скільки завгодно говорити про те, що без російського паспорта ми не могли звернутися за меддопомогою чи влаштуватися на роботу, але я хочу акцентувати на іншому : у якийсь момент його наявність стала умовою, щоб тут залишатися. У мене питання...
Світ
30.05.2023
14:23

«Зеленському наказали тягнути з ескалацією до останнього». Російські ЗМІ про Україну

«Вже що-що, а промивати мізки на Україні вміють, особливо з урахуванням медійної підтримки США та інших країн НАТО. Як наслідок - чимала частка місцевих жителів щиро вірять, що вони захищають свій регіон. І цю проблему нам треба вирішувати»
Всі статті