Рашисти обстріляли Костянтинівку з РСЗВ – є 6 поранених

Російські окупанти протягом дня інтенсивно обстрілювали Костянтинівку Донецької області з РСЗВ, внаслідок чого були поранені мирні жителі. Про це 16 березня у Telegram повідомив голова обласної військової адміністрації Павло Кириленко.

"Протягом дня росіяни вели інтенсивний вогонь по Костянтинівці: обстріляли місто з "Торнадо-С" та "Ураганів", - повідомив чиновник.

За словами Кириленка, внаслідок обстрілу було поранено шістьох людей. Також було пошкоджено школу, п'ять багатоповерхівок, 20 приватних будинків та 11 цивільних автомобілів.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що рашисти за добу вбили та поранили 12 мирних жителів Донеччини.

Статті

Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Країна
26.05.2023
12:30

Дерусифікація української металургії: залишився останній крок

Є всі підстави вважати, що за тодішньою експансією державного капіталу з Росії в українську металургію стояли не просто російські громадяни з товстими гаманцями, а особисто російський диктатор. Зрозуміло, акції "Запоріжсталі" формально належать не...
Донецьк
25.05.2023
14:00

Спокуса грошима. Донецький щоденник

Настала черга бігти за російськими паспортами довірливим пенсіонерам, які отримують мінімалку. Вишикувалися вони стрункими рядами в " міграційні ", а представники служб масової дезінформації тут як тут - знімають "правдиві" сюжети про те, скільки...
Всі статті