Рашисти обстріляли дитячий садочок, школу та будинок культури на Сумщині (ФОТО)

Російські військові сьогодні обстріляли дитячий садочок, школу та будинок культури на Сумщині. Про це повідомляє у Telegram голова Сумської ОВА Дмитро Живицький.

"Дитячий садочок, школа, будинок культури: це чергові цілі росіян, що сьогодні завдали удару по цивільній інфраструктурі Сумщини. Із мінометів обстріляли одне із сіл Миропільської громади. На щастя, ніхто з людей не постраждав", - написав він.

За його словами, за кілька годин після обстрілу уже все почали ладнати і прибирати.

Статті

Світ
16.04.2024
10:17

«Енергійний контрудар може стати джокером у рукаві Сирського». Російські ЗМІ про Україну

"Загальна оцінка українських резервів приводить до висновку: наявних сил і засобів командуванню ЗСУ не вистачить для проведення стратегічного наступу. Але їх достатньо для енергійного контрудару оперативного масштабу на одному напрямку".
Донбас
14.04.2024
18:21

Нове видання обіцяє жителям "ДНР/ЛНР" новини про кішку, яка народила кошенят, і нефарбований паркан. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу були традиційно нудними. Численні близькі до місцевої влади Телеграм-канали слідом за офіційними джерелами масової пропаганди цитували політиків чужої країни і на честь 12 квітня тиражували нічим не підкріплені...
Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Всі статті