Рашисти завдали ракетного удару по Харкову та обстріляли з РСЗВ 3 області

Російські окупанти протягом доби завдали ракетного удару по Харкову, а також обстріляли Донецьку, Миколаївську та Херсонську області. Про це 9 січня повідомляє Генштаб ЗСУ.

"Протягом доби противник завдав ракетного удару по Харкову та здійснив близько 10 обстрілів із РСЗВ, зокрема, по цивільній інфраструктурі Донецької, Миколаївської та Херсонської областей", - повідомили українські військові.

Окремо у Генштабі наголосили, що по всій Україні зберігається загроза ракетних та авіаційних ударів по всій території нашої країни.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що до Лисичанської лікарні за перший тиждень січня доставили близько 300 поранених рашистів.

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті