Рашисти на тимчасово окупованих територіях переслідують протестантські конфесії – ЦНС

Російські окупанти на тимчасово захоплених територіях України переслідують представників протестантських конфесій. Про це повідомив "Центр національного спротиву" 26 січня.

"Окупанти чинять тиск на представників всіх конфесій, крім церкви московського патріархату, – сказано в повідомленні. – Зокрема ворог закриває церкви різноманітних протестанстських конфесій".

Уточнюється, що, зокрема, окупанти "віджали" будівлю церкви християн віри Євангельської у Мелітополі. Рашисти хоча й видали пастору спочатку дозвільні документи, та згодом просто захопили приміщення та відібрали ключі.

"В місті майже не лишилось діючих протестантських церков, адже більшість їх експропріювали окупанти для своїх потреб", – сказано в повідомленні.

Зазначається, що схожа ситуація й в інших захоплених населених пунктах.

Раніше повідомлялось, що окупанти планують відкрити на Луганщині 7 тюрем, перетворюючи область на концтабір.

Статті

Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Країна
26.05.2023
12:30

Дерусифікація української металургії: залишився останній крок

Є всі підстави вважати, що за тодішньою експансією державного капіталу з Росії в українську металургію стояли не просто російські громадяни з товстими гаманцями, а особисто російський диктатор. Зрозуміло, акції "Запоріжсталі" формально належать не...
Донецьк
25.05.2023
14:00

Спокуса грошима. Донецький щоденник

Настала черга бігти за російськими паспортами довірливим пенсіонерам, які отримують мінімалку. Вишикувалися вони стрункими рядами в " міграційні ", а представники служб масової дезінформації тут як тут - знімають "правдиві" сюжети про те, скільки...
Всі статті