Рашисти на тимчасово окупованих територіях переслідують протестантські конфесії – ЦНС

Російські окупанти на тимчасово захоплених територіях України переслідують представників протестантських конфесій. Про це повідомив "Центр національного спротиву" 26 січня.

"Окупанти чинять тиск на представників всіх конфесій, крім церкви московського патріархату, – сказано в повідомленні. – Зокрема ворог закриває церкви різноманітних протестанстських конфесій".

Уточнюється, що, зокрема, окупанти "віджали" будівлю церкви християн віри Євангельської у Мелітополі. Рашисти хоча й видали пастору спочатку дозвільні документи, та згодом просто захопили приміщення та відібрали ключі.

"В місті майже не лишилось діючих протестантських церков, адже більшість їх експропріювали окупанти для своїх потреб", – сказано в повідомленні.

Зазначається, що схожа ситуація й в інших захоплених населених пунктах.

Раніше повідомлялось, що окупанти планують відкрити на Луганщині 7 тюрем, перетворюючи область на концтабір.

Статті

Країна
21.06.2024
13:55

Економічне бронювання: що пропонують нові законопроєкти

"І тепер уявіть реакцію військового керівництва на економічне бронювання. Вони категорично проти, про це знають усі депутати, тому не розумію, на що розраховували автори законопроєкту"
Країна
19.06.2024
11:41

Підвищення податків: забуті обіцянки

Йдеться про податки, які сплачують зі своєї кишені звичайні громадяни. Ніхто не пропонує підвищити податок на прибуток підприємств, дивіденди акціонерів (податок на інвестиційний дохід), рентні платежі за надрокористування, екологічний податок. Це...
Світ
18.06.2024
10:21

«Доки не дійдемо до польських кордонів...». Російські ЗМІ про Україну

"А яке вони мають право вимагати від нас відкрити Азовське море? Кому збираються забезпечити свободу судноплавства у внутрішньому морі Росії?"
Всі статті