Рашисти готуються до спроби нового наступу на Вугледар - британська розвїдка

Російська окупаційна армія готується до спроби нового наступу на Вугледар Донецької області, де вже зазнала тяжких втрат, але для прориву у ворога недостатньо ресурсів. Про це йдеться в повідомленні Міністерства оборони Великої Британії у Twitter 23 лютого.

За даними розвідки, військове керівництво РФ призначило російського генерал-полковника Рустама Мурадова відповідати за Вугледарську операцію. Російський генерал, ймовірно, перебуває під сильним тиском після різкої критики з боку російської спільноти після попередніх невдач.

"Східна група військ Росії, ймовірно, все ще несе відповідальність за Вугледарську операцію. Її командувач, генерал-полковник Рустам Мурадов, ймовірно, перебуває під сильним тиском, щоб покращити результати після різкої критики з боку російської націоналістичної спільноти після попередніх невдач. Проте навряд чи у Мурадова є ударна сила, здатна здійснити прорив", - йдеться в повідомленні.

Крім того, у Міноборони Британії додали, що в районі Бахмута протягом останніх 48 годин тривають важкі бої. Там  українські сили зберігають шляхи постачання відкритими на захід, незважаючи на "повзуче оточення Росії протягом останніх шести тижнів".

Як повідомлялося, загін так званих "козаків" відмовився від участі в боях під Вугледаром через величезні втрати. 

Статті

Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Всі статті