Рашисти додатково стягнули до Маріуполя до 5 тисяч військових – Андрющенко

Росія додатково перекинула у тимчасово окупований Маріуполь та район близько 5 тисяч своїх військових. Про це 9 жовтня повідомив у Телеграмі радник мера міста Петро Андрющенко.

"Черговий резерв живої сили переведений до Маріуполя та району. Зафіксовано прибуття новосформованих та/або новонабраних російських підрозділів. На шевронах – дві гармати", - розповів він.

За твердженням джерел, як каже Андрющенко, навіть форма у нових окупантів у стані "жодного разу не стиралася".

"Загалом йдеться про кількість до 5 тисяч. Останнє подібне запровадження нових резервів фіксувалося у квітні 2023 року", - додав радник мера.

Як повідомлялося, у Маріуполі 80% акторів місцевого драмтеатру залишилися працювати в окупації.

Статті

Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Всі статті