Рашистськими обстрілами зруйновано два дитсадки в Бахмуті, пошкоджено житлові будинки в Авдіївці та Сіверську – Кириленко

Через обстріли на Донеччині зруйновано два дитсадки в Бахмуті, пошкоджено житло в Авдіївці  й ангар для зерна в Новодмитрівці за минулу добу. Про це повідомив голова Донецької ОВА Павло Кириленко 14 квітня.

"На Горлівському напрямку зруйновано два дитсадки у Бахмуті, пошкоджено школу в Часовоярській громаді. Відбувались артобстріли околиць Торецької громади, – сказано в повідомленні. – Ввечері росіяни обстріляли Новодмитрівку Костянтинівської громади – пошкоджено ангар для зерна".

Зазначається, що на Донецькому напрямку за добу відбувся один артобстріл Курахового. Під ранок ворог обстріляв Авдіївку – снаряди влучили у житловий сектор.

На Лисичанському напрямку зафіксовано обстріли у Торському і Зарічному Лиманської громади, пошкоджено будинки на двох вулицях Сіверська.

На Волноваському напрямку під вогнем були Вугледар, Новоукраїнка та Богоявленка.

"За добу інформація щодо постраждалих внаслідок обстрілів не надходила", – йдеться в повідомленні.

Раніше повідомлялось, що рашисти за добу вбили мирного жителя Очеретиного на Донеччині.

Статті

Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Світ
20.09.2023
12:00

“Росія виробляє тепер більше боєприпасів, ніж Сполучені Штати і Європа.” Огляд Західних медіа

“Лідери національної безпеки Тайваню попереджають, що зменшення допомоги США Україні збільшить занепокоєність Тайваню мірою американської рішучості. Все менша частка населення острова вірить, що США відправлять війська у випадку війни"
Світ
19.09.2023
10:37

«Похабний мир з Укрорейхом є незмивним гріхом». Російські ЗМІ про Україну

"Православний християнин у російській владі, прочитавши цю книгу, повинен зрозуміти, що паскудний мир з Укрорейхом є страшним гріхом, сприяння йому прирікає Православ'я в Колисці Хрещення Русі на знищення"
Всі статті