Рашисти за добу вбили мирного жителя Очеретиного на Донеччині

Російські окупанти за минулу добу вбили одного мирного жителя Донецької області - у селі Очеретине. Про це 13 квітня у Facebook повідомив голова обласної військової адміністрації Павло Кириленко.

"За 12 квітня росіяни вбили 1 жителя Донеччини - в Очеретиному. Ще двоє людей в області дістали поранення", - повідомив чиновник.

Загалом від початку повномасштабного вторгнення окупанти вбили 1465 і поранили 3382 мирних жителів регіону. При цьому зараз неможливо встановити точну кількість жертв у Волновасі та Маріуполі.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що напередодні повідомлялося про вбивство одного і поранення восьми мирних жителів в області.

Статті

Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Країна
24.11.2023
18:04

Український «плебісцит смертю» 1932–1933 років. Для чого?

Хлібна криза 1927–1928 pp. і брак валюти, що надходила від продажу хліба за кордон, могли зірвати плани радянського уряду щодо економічного розвитку СРСР. Потрібний був механізм безперервного постачання хліба державі.
Всі статті