Рашистська тактика ракетного терору вже зазнала поразки – ГУР

Тактика ракетного терору росії вже зазнала поразки: хоча російські війська й далі продовжуватимуть цю тактику, але воєнна розвідка спостерігає збільшення інтервалів між атаками. Про це повідомив представник Головного управління розвідки (ГУР) Міноборони України Андрій Юсов в ефірі телемарафону "Єдині новини" 20 березня.

"Від ракетного терору рашисти не відмовляються, але ми бачимо, що ракетний бліцкриг провалився відтоді, як і почався, хоче цей інструмент залякування й далі використовується", – сказав Юсов.

За його словами, якщо говорити про Калібри, Іскандери, Кинджали, то це не та зброя, якою ворог може собі дозволити засипати Україну. Але застарілого ракетного озброєння у РФ ще багато.

"Особливо коли йдеться про С-300 – це означає підвищення загрози для прифронтових територій, тому ми бачимо ці руйнування досі по Запоріжжю й інших містах. Але в цілому ця тактика ракетного терору вже зазнала поразки", – зазначив Юсов.

Раніше повідомлялось, що серед ночі росіяни завдали ракетного удару по Краматорську.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
20.08.2025
11:45

«Київ важливіший за будь-який Берлін, його потрібно брати наполегливо, але ніжно». Російські ЗМІ про Україну

«В цілому, на мій погляд, зараз ситуація виглядає так - пропозиції, які робить Європа щодо українського врегулювання, абсолютно точно суперечать національним інтересам Росії»
Світ
19.08.2025
15:24

Миру не буде, навіть якщо... Прогноз з аналізом «першопричин»

Проблемою для Путіна є не війна. Проблемою Путіна, яка змусила його просити Трампа про зустріч на Алясці, є економічна нездатність РФ вести війну далі. Стан російської економіки змушує Москву скорочувати військовий бюджет, що загрожує програшем у...
Країна Світ
19.08.2025
11:25

"Фінський варіант". Історія по колу. Далі – знову війна

Вимоги Москви про передачу ще не захоплених Москвою територій в обмін на «мир» робить цю аналогію майже абсолютною. Виявилося, що за 80 років, креативність Кремля не просунулась ні на йоту.
Всі статті