Ракети на штаб ЧФ РФ у Севастополі навели російські офіцери через відсутність зарплатні – ЗМІ

Удар по Чорноморському флоту РФ у Севастополі допомогли навести за грошову винагороду російські офіцери, які вчасно або взагалі не отримували зарплатню. Про це повідомляє Kyiv Post з посиланням на речника партизанського руху АТЕШ 25 вересня.

"Ключова інформація про місцеперебування і діяльність вищих російських офіцерів була отримана за грошову винагороду від російських же офіцерів, які місяцями сидять без зарплатні", - зазначається у повідомленні.

Також, за повідомленням речника АТЕШ, йти проти влади російських військових змушують не лише затримки з виплатами. Ті, хто допомагають партизанам, також вважають, що їхня країна веде злочинну війну, і що вона має припинитися.

"А фінансова винагорода лише допомагає їм прийняти рішення співпрацювати з рухом АТЕШ. Це як додатковий стимул”, - додав представник АТЕШ

Також речник партизанів зазначив, що інформація, отримана від інформаторів, негайно передається в СБУ, ГУР та інші відповідні відомства.

"Ми зв’язуємося з представниками різних спецслужб і всі вони отримують потрібну їм інформацію, яку ми можемо їм надати”, - сказав представник АТЕШ.

Як повідомлялось раніше, Буданов назвав кількість загиблих і поранених унаслідок ракетного удару по штабу ЧФ РФ.

Статті

Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Світ
20.02.2024
08:36

«Україна переходить до нової фази бойових дій. Вони становлять для нас реальну загрозу». Російські ЗМІ про Україну

"Твердження про те, що всі військові конфлікти завершуються миром, далеко не завжди відповідає дійсності. Війни можуть також завершитися "гіршим миром", який лише перенесе зіткнення держав у майбутнє"
Всі статті