"Радянський спадок". Резніков анонсував зміни в системі мобілізації та роботі військкоматів

Територіальні центри комплектування та соціальної підтримки (військккоматіи) мають перетворитися на сучасні ЦНАПи. Про це сказав  міністр оборони України Олексій Резніков під час телемарафону.

"Ми сьогодні серйозно працюємо над трансформацією. Наша система мобілізації, система резерву, центри комплектації – колишні військкомати – це все радянський спадок. Нам його треба принципово змінювати, робити інший підхід. Максимальна цифровізація", – сказав він.

За його словами, військкомати мають стати Центрами надання адміністративних послуг.

Крім того, Резніков виступив за скасування призову та перехід на контрактну армію.

"Нам потрібно змінювати підхід, потрібно скасовувати призов, робити професійну армію, але робити зрозумілий пошаровий реєстр резерву на випадок повномасштабної війни, на випадок вторгнення. Це означає, що головним нашим капіталом є люди і з ними треба працювати", - зазначив міністр.

Як повідомлялося раніше, у Міноборони вирішили перевірити українських воєнкомів на доброчесність.

Статті

Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Всі статті