Радянські традиції в дії: росіяни розстрілюють своїх же командирів, які "повільно" виконують накази

Рашисти розстрілюють своїх же командирів, які зволікають з виконанням наказів. Про це з посиланням на перехоплення розмови двох вагнерівців повідомив "Центр національного спротиву" 4 лютого.

"Росіяни вдаються до звичної для них практики з часів Другої світової війни – розстріл тих хто зволікає або відмовляються від виконання наказів", – сказано в повідомленні.

Зазначається, що, зважаючи на наближення річниці російського повномасштабного вторгнення, російським військам було віддано наказ за будь-яку ціну здійснити просування як мінімум до адміністративних меж Донецької області. Саме тому усі сили росіяни кинули на здійснення оточення Бахмута який вони намагаються захопити вже більш як 9 місяців.

Відповідно до перехоплення радіообміну бойовиків з ПВК "Вагнер", бойовик з позивним Акробат отримав наказ розстріляти Устинова та повести його групу у бій. Через поганий зв’язок бойовик Акробат спершу почув що має розстріляти усю групу Устинова. З його реакції помітно, що це для них звична практика.

"Для росіян дане угруповання не має жодної цінності, оскільки на даний час його основу складають завербовані в’язні, втрати яких не несуть за собою жодних соціальних витрат для окупантів", – сказано в повідомленні.

Раніше було опубліковано перехоплення, яке свідчить, що від звірств рашистів у шоці навіть їхні жінки: "Ты что, и детей убивал, Кирилл?"

Статті

Луганськ
29.05.2024
10:47

 Безсоромниця. Луганський щоденник

Є ті, хто примудряється заочно оформляти українські пенсії та заново перераховувати російські за 6000 рублів незалежно від результату. На попит знайдеться пропозиція.
Світ
28.05.2024
08:27

«Якщо Путін захоче повернути Януковича на царство, все можливо». Російські ЗМІ про Україну

Усім відомо, що термін його легітимності як президента не закінчився, а був перерваний державним переворотом в Україні. Появу Януковича в розпал переговорів Путіна і Лукашенка не змогли проігнорувати навіть українські політики, які почали просто...
Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Всі статті