Радянські традиції в дії: росіяни розстрілюють своїх же командирів, які "повільно" виконують накази

Рашисти розстрілюють своїх же командирів, які зволікають з виконанням наказів. Про це з посиланням на перехоплення розмови двох вагнерівців повідомив "Центр національного спротиву" 4 лютого.

"Росіяни вдаються до звичної для них практики з часів Другої світової війни – розстріл тих хто зволікає або відмовляються від виконання наказів", – сказано в повідомленні.

Зазначається, що, зважаючи на наближення річниці російського повномасштабного вторгнення, російським військам було віддано наказ за будь-яку ціну здійснити просування як мінімум до адміністративних меж Донецької області. Саме тому усі сили росіяни кинули на здійснення оточення Бахмута який вони намагаються захопити вже більш як 9 місяців.

Відповідно до перехоплення радіообміну бойовиків з ПВК "Вагнер", бойовик з позивним Акробат отримав наказ розстріляти Устинова та повести його групу у бій. Через поганий зв’язок бойовик Акробат спершу почув що має розстріляти усю групу Устинова. З його реакції помітно, що це для них звична практика.

"Для росіян дане угруповання не має жодної цінності, оскільки на даний час його основу складають завербовані в’язні, втрати яких не несуть за собою жодних соціальних витрат для окупантів", – сказано в повідомленні.

Раніше було опубліковано перехоплення, яке свідчить, що від звірств рашистів у шоці навіть їхні жінки: "Ты что, и детей убивал, Кирилл?"

Статті

Країна
24.03.2023
13:58

Переключення Кропачова: з вугілля на логістику

Віталій Кропачов, який вважався за Порошенка «смотрящим над вуглепромом», з традиційної для нього вугільної сфери переключається на логістику. Купівлю Білгород-Дністровського морського торговельного порту слід вважати досить ризикованою інвестицією...
Країна
23.03.2023
10:00

Візит Путіна до Криму та нові атаки безпілотників: місцеві не розуміють, що це було

Місцевих жителів здивувало, що російський президент жодного слова не сказав про війну чи безпеку в регіоні. Більше того, Путін в принципі не зробив жодної заяви та не провів жодної наради в окупованому Криму.
Донецьк
22.03.2023
11:00

Окупанти змушують отримувати російський паспорт. Донецький щоденник

На початок 2022 року паспорт РФ отримали 860 тисяч осіб на обидві невизнані "республіки". Якщо довіряти офіційним сайтам, то у "ДНР" на той момент проживало 2,24 млн осіб, у "ЛНР" - 1,42 млн. Отже, російські паспорти отримали 23,5% громадян "ЛДНР"....
Всі статті