"Райдужні" перспективи окупантів: Путін наказав налагодити виробництво протезів для учасників "СВО"

Президент країни-агресора путін доручив уряду РФ розглянути питання розвитку виробництва протезів, зокрема задля забезпечення постраждалих під час так званої " СВО ". Про це йдеться на сайті Кремля.

"Уряду Російської Федерації розглянути питання про розвиток у Російській Федерації виробництва протезів, комплектуючих виробів до них та розхідних матеріалів, що використовуються для їх виробництва, з метою забезпечення медичними виробами громадян, у яких ампутовані кінцівки, у тому числі постраждалих під час спеціальної військової операції, враховуючи потребу в таких протезах та забезпечення необхідного рівня рухової активності таких громадян", - йдеться в дорученні російського диктатора.

Прем'єр-міністр РФ Михайло Мішустін має звітувати про хід виконання цього наказу до 1 березня 2023 року.

Статті

Донбас
01.10.2023
20:49

Жителів "ДНР" і "ЛНР" незграбно переконували, як добре їм живеться в Росії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу всіма силами намагалися імітувати всенародну радість з приводу річниці російської анексії частини Донецької та Луганської областей. Скажемо чесно, численні "святкові" новини та репортажі більше нагадували...
Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Всі статті