ПВК "Вагнер" заявляє про продовження "своєї роботи" в Африці та Білорусі

ПВК "Вагнер" заявляє про продовження "своєї роботи" в Африці та Білорусі. Про це йдеться в заяві, розміщеній на одному з Телеграм-каналів, пов'язаних із "Вагнером".  

"Повідомляємо вам, що ПВК "Вагнер" не припиняла і продовжує свою роботу за африканським і білоруським напрямками. Ні про яке закриття компанії не йдеться. Командування ПВК все також вирішує всі поставлені завдання і веде керівництво компанією", - йдеться в ньому. 

Як повідомлялося раніше, після загибелі власника ПВК "Вагнер" Євгена Пригожина доля цього НЗФ залишається невідомою.

Статті

Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Світ
20.02.2024
08:36

«Україна переходить до нової фази бойових дій. Вони становлять для нас реальну загрозу». Російські ЗМІ про Україну

"Твердження про те, що всі військові конфлікти завершуються миром, далеко не завжди відповідає дійсності. Війни можуть також завершитися "гіршим миром", який лише перенесе зіткнення держав у майбутнє"
Донбас
18.02.2024
18:06

"Два роки перебіжками ходили, малюки два роки дитинства втратили". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Без сумніву, ТОП темою ЗМІ окупованого Донбасу минулого тижня було взяття російськими військами того, що залишилося від багатостраждальної Авдіївки, колись процвітаючого міста-супутника Донецька. Очевидно, що окупанти мають право сурмити перемогу,...
Всі статті