Путинська росія переплюнула СРСР: малюків у дитсадках прийматимуть в "орлята"

У російських дитсадках почнуть приймати до "Орлят Росії". Про це пишуть опозиційні російські паблики.

Міністр освіти Сергій Кравцов 5 грудня під час наради за участю путіна анонсував появу в дитячих садках патріотичного руху "Орлята Росії" (аналог "октябрят" в СРСР), який спочатку створювався для молодших класів школи, - пише ТК "Агентство.Новости".

"Кравцов розповів Путіну, що рух школярів «Орлята Росії» запрацює у дитячих садках. Це «наше завдання на найближчу перспективу», уточнив міністр. За словами Кравцова, таке рішення підтримали експерти, методисти та науковці. Пояснюючи необхідність цього кроку, він навів слова Микити Михалкова про те, що «виховання починається фактично з того моменту, як дитина перейшла до дитячого садка, а, можливо, навіть раніше», - йдеться у повідомленні.

Як повідомив путіну Кравцов, до «Орлятів» вступили вже понад 2,5 млн молодшокласників (загалом у молодших класах навчаються 7,7 млн осіб).

Путін не прокоментував саму ідею, проте погодився із твердженням про час початку виховання дитини: «Ви маєте рацію, безумовно, виховання починається навіть не тільки в дитсадку, а звичайно раніше, напевно, при народженні».

Організація "Орлята Росії" з'явилися у 2021 році з ініціативи Кравцова. За словами самого міністра, проект "створює умови для виховання патріотів своєї Вітчизни". До програми роботи з дітьми включено сім треків (циклів навчання), у тому числі "Орлятко - доброволець", "Орлятко - лідер" та "Орлятко - зберігач історичної пам'яті". Судячи з інструкції на сайті руху, посвята в "орлят" проходить із виконанням гімну росії, підняттям прапора та врученням дітям значків. Під час церемоній у школах на дітей також пов'язують краватки.

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті