Путін все ще хоче знищити Україну і не має наміру здаватися - глава МЗС Австрії

Глава кремля путін все ще не відмовився від свого бажання знищити Україну і не збирається здаватися. Про це 9 вересня в інтерв'ю Wiener Zeitung заявив глава МЗС Австрії Александер Шалленберг.

"Звичайно, якщо дипломатія стане панівною силою, ми були б готові прийняти перемовників. Але ми дуже далекі від цього. Навіть після виступу путіна у Владивостоці можна побачити, що він не має найменшого бажання здатися. Зовсім навпаки", - заявив Шалленберг.

Також він зазначив, що метою росії, як і раніше, залишається знищення України.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що Індонезія готова організувати зустріч Зеленського та путіна на саміті G20.

Статті

Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Країна
26.05.2023
12:30

Дерусифікація української металургії: залишився останній крок

Є всі підстави вважати, що за тодішньою експансією державного капіталу з Росії в українську металургію стояли не просто російські громадяни з товстими гаманцями, а особисто російський диктатор. Зрозуміло, акції "Запоріжсталі" формально належать не...
Донецьк
25.05.2023
14:00

Спокуса грошима. Донецький щоденник

Настала черга бігти за російськими паспортами довірливим пенсіонерам, які отримують мінімалку. Вишикувалися вони стрункими рядами в " міграційні ", а представники служб масової дезінформації тут як тут - знімають "правдиві" сюжети про те, скільки...
Всі статті