Путін намагається посварити Україну із Заходом, звинувачуючи Київ у небажанні вести переговори - ISW

Російський президент путін намагається погіршити відносини України із Заходом, звинувачуючи Київ у небажанні вести переговори з москвою. Про це повідомляє DW Головне з посиланням на американський Інститут вивчення війни (ISW).

На думку американських аналітиків, використовуючи тему переговорів, президент РФ хоче не лише виграти час для відновлення російських військ, а й створити видимість того, що Київ не бажає йти на компроміси, і тим самим знизити рівень підтримки України з боку західних партнерів.

Проте експерти ISW вважають вкрай малоймовірним укладання будь-яких домовленостей щодо припинення вогню між країнами, - зазначається у повідомленні.

Як повідомлялося, путін заявив, що треба було раніше напасти на Україну.

Статті

Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Всі статті