Путін намагається посварити Україну із Заходом, звинувачуючи Київ у небажанні вести переговори - ISW

Російський президент путін намагається погіршити відносини України із Заходом, звинувачуючи Київ у небажанні вести переговори з москвою. Про це повідомляє DW Головне з посиланням на американський Інститут вивчення війни (ISW).

На думку американських аналітиків, використовуючи тему переговорів, президент РФ хоче не лише виграти час для відновлення російських військ, а й створити видимість того, що Київ не бажає йти на компроміси, і тим самим знизити рівень підтримки України з боку західних партнерів.

Проте експерти ISW вважають вкрай малоймовірним укладання будь-яких домовленостей щодо припинення вогню між країнами, - зазначається у повідомленні.

Як повідомлялося, путін заявив, що треба було раніше напасти на Україну.

Статті

Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Всі статті