Зеленський нагадав про свої умови "непрямих" переговорів із Москвою

Президент України Володимир Зеленський заявив, що виключає прямі переговори з Москвою і територіальні поступки, однак запевнив, що "...діалог може відбутися". Про це Зеленський сказав в інтерв'ю португальському виданню RTP, опублікованому 31 серпня.

"Якщо ці пропозиції (пропозиції про мир, які надходять від третьої сторони. - "ОстроВ") якимось чином ґрунтуються на поступці будь-якій частині нашої території, то це не відповідає, по-перше, нашим думкам, а по-друге, це вже точно несумісне з нашою територіальною цілісністю і суверенітетом, - сказав Зеленський. - Люди повинні поважати території незалежних держав".

Президент України заявив, що відкритий для пропозицій, якщо вони не мають на увазі передачу територій, зокрема анексованого росією Кримського півострова.

За словами Зеленського, діалог може відбутися, але тільки в тому разі, якщо і коли "росіяни почнуть поважати наше право, право жити на нашій землі, і російські війська повністю покинуть нашу територію".

При цьому він виключив будь-яку можливість переговорів про мир безпосередньо з Москвою.

Раніше Зеленський розповів, чи братиме він участь у виборах Президента і назвав чотири умови, за яких вибори можуть відбутися.

Статті

Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Всі статті