Путін присвоїв дружині Кадирова звання мати-героїня із виплатою мільйона

У росії вперше з часів СРСР жінкам надано звання "мати-героїня", і однією з перших, хто його отримав, стала Медні Кадирова, дружина глави Чечні Рамзана Кадирова. Про це повідомляє "BBC News. Русская служба" 14 листопада.

"Президент росії путін підписав указ про присвоєння звання "мати-героїня" – його отримали Медні Кадирова (дружина голови Чечні Рамзана Кадирова) та Ольга Дехтяренко з Ямало-Ненецького автономного округу, – сказано у повідомленні. – У обох жінок по десять дітей".

Наголошується, що жінкам, удостоєним звання "мати-героїня", належить виплата в 1 млн рублів.

Раніше повідомлялося, що Кадиров "з'їв" командувача угрупування "Центр" – у соцмережах пишуть про зняття Лапіна з посади.

Статті

Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Всі статті