Путін підписав указ про заходи у відповідь на введення стелі на російську нафту

Російський президент путін 27 грудня підписав указ про заходи у відповідь на введення стелі цін на російську нафту. Про це повідомляє "Бі-бі-сі".

У документі йдеться, що росія забороняє постачання своєї нафти та нафтопродуктів іноземним громадянам та компаніям, якщо в контрактах передбачено фіксовану максимальну ціну.

Указ набуде чинності з 1 лютого 2023 року, обмеження на нафту діятимуть з цього дня і до 1 липня наступного року, на постачання нафтопродуктів – з дати, яку визначить російський уряд.

У повідомленні нагадується, що на початку грудня країни "Великої сімки", ЄС та Австралія затвердили стелю цін на російську нафту на рівні 60 доларів за барель - нижче за цю ціну Захід готовий не перешкоджати її продажу в треті країни в обхід ембарго, введеного проти росії за вторгнення в Україну.

Російська влада раніше заявляла, що не продаватиме нафту країнам, які підтримають обмеження.

Статті

Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Всі статті