Путін готовий до переговорів "щодо зниження напруженості", але є умова - Лавров

Президент РФ Володимир Путін готовий до переговорів щодо України. Про це голова МЗС Росії Сергій Лавров заявив в ефірі документального фільму "Світ на межі. Уроки Карибської кризи", - повідомляють російські ЗМІ.

"Готовність Росії, включаючи її президента, до переговорів щодо України залишається незмінною. Ми завжди готові вислухати, які пропозиції щодо зниження напруженості мають наші західні партнери", - сказав він.

За його словами, РФ готова говорити із Заходом, якщо він звертатиметься до РФ "з реалістичними пропозиціями, що спираються на принципи рівноправності та взаємної поваги інтересів, спрямованими на пошук компромісів та балансу інтересів усіх країн у цьому регіоні".

"Тому якщо до нас звертатимуться з реалістичними пропозиціями, за нами справа не стане, як це було завжди в минулому", - зазначив Лавров.

Як повідомлялося раніше, у Китаї заявили, що росія готова до переговорів з Україною та США.

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті