Путін запропонував новий варіант вирішення демографічної проблеми в РФ: росіянки мають народжувати по 7-8 дітей

Російський диктатор путін заявив, що росія зіткнулася зі "складними демографічними викликами", і щоб їх подолати, потрібно відроджувати "традиції багатодітності" в сім'ях. Про це путін сказав на пленарному засіданні так званого "Всесвітнього російського народного собору", який відбувся в режимі відеоконференції 28 листопада.

"У багатьох народів Росії зберігається традиція міцної, багатопоколінної сім'ї, де виховуються четверо, п'ятеро і більше дітей... Лише кілька поколінь тому - у бабусь, прабабусь нинішніх росіян - у сім'ях було по сім-вісім дітей, а то й більше. Давайте ці чудові традиції зберігати і відроджувати. Багатодітність, велика сім'я мають стати нормою, способом життя для всіх народів Росії", - сказав путін.

За його словами, вирішити демографічні проблеми тільки за допомогою грошей, пільг, соціальних виплат і допомог "неможливо". 

"Нацпроєкт "Демографія", який діє з 2018 року і коштує бюджету 4 трильйони рублів, поки виявився безсилим витягнути країну з демографічної ями", - пише опозиційне російське видання "The Moscow Times".

Раніше повідомлялося, що путін розповів про облаштування "русского мира после победы": "Росія - в авангарді формування більш справедливого світоустрою".

Раніше також повідомлялося, що у путіна анонсували проголошення ним промови в Кремлі про облаштування "русского мира после победы над Украиной".

Статті

Донбас
03.03.2024
19:51

У "ДНР" погрожують українській державності "російським чоботом". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня в інформаційному полі окупованого Донбасу з'явилося інтерв'ю місцевого українофоба, який щосили намагався бути схожим на російського диктатора Володимира Путіна, що декламує свій монолог американському журналісту Такеру Карлсону. У...
Донецьк
02.03.2024
13:18

Як це, народжувати у прифронтовому місті. Репортаж з Покровського перинатального центру

На початку вторгнення був великий відтік персоналу, але згодом ситуація в центрі покращилась. Наразі штат працівників тут укомплектований на 50%. По два лікаря працюють в акушерському та гінекологічному відділенні. Ще п’ять гінекологів у...
Луганськ
01.03.2024
10:51

Земля в окупації. Війна та сільське господарство Луганщини

Жоден крупний луганський аграрій, який виїхав з області після повномасштабного вторгнення, не може поновити свій бізнес на вільній території України. Насамперед через те, що в інших областях України усі землі давно кимось обробляються, і вільна ніша...
Всі статті