Путін сказав! Лавров заявив, що "обдурена" Росія не розглядатиме жодних пропозицій України щодо припинення вогню  

Росія не розглядатиме жодних пропозицій України щодо припинення вогню. Про це заявив міністр закордонних справ країни-агресора Сергій Лавров, відповідаючи на запитання журналістів в ООН.  

За його версією, РФ нібито була готова до припинення вогню, але її обдурили. 

"Путін сказав дуже чітко: так, ми готові до переговорів. Але жодних пропозицій щодо припинення вогню ми не будемо розглядати. Тому що ми вже раз це розглянули, ви нас обдурили", - сказав Лавров.

Як повідомлялося раніше, українська сторона категорично відмовляється від переговорів про припинення вогню, оскільки має чітке розуміння, що Росія використає мирний перепочинок для посилення своєї армії і неминуче з новими силами продовжить агресію проти України. 

Статті

Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Всі статті