Путін сказав! Лавров заявив, що "обдурена" Росія не розглядатиме жодних пропозицій України щодо припинення вогню  

Росія не розглядатиме жодних пропозицій України щодо припинення вогню. Про це заявив міністр закордонних справ країни-агресора Сергій Лавров, відповідаючи на запитання журналістів в ООН.  

За його версією, РФ нібито була готова до припинення вогню, але її обдурили. 

"Путін сказав дуже чітко: так, ми готові до переговорів. Але жодних пропозицій щодо припинення вогню ми не будемо розглядати. Тому що ми вже раз це розглянули, ви нас обдурили", - сказав Лавров.

Як повідомлялося раніше, українська сторона категорично відмовляється від переговорів про припинення вогню, оскільки має чітке розуміння, що Росія використає мирний перепочинок для посилення своєї армії і неминуче з новими силами продовжить агресію проти України. 

Статті

Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Світ
20.02.2024
08:36

«Україна переходить до нової фази бойових дій. Вони становлять для нас реальну загрозу». Російські ЗМІ про Україну

"Твердження про те, що всі військові конфлікти завершуються миром, далеко не завжди відповідає дійсності. Війни можуть також завершитися "гіршим миром", який лише перенесе зіткнення держав у майбутнє"
Донбас
18.02.2024
18:06

"Два роки перебіжками ходили, малюки два роки дитинства втратили". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Без сумніву, ТОП темою ЗМІ окупованого Донбасу минулого тижня було взяття російськими військами того, що залишилося від багатостраждальної Авдіївки, колись процвітаючого міста-супутника Донецька. Очевидно, що окупанти мають право сурмити перемогу,...
Всі статті