Путін розповів про облаштування "русского мира после победы": "Россия - в авангарде формирования более справедливого мироустройства"

Російський диктатор путін заявив, що росія "перебуває в авангарді формування більш справедливого світоустрою". Про це він сказав на пленарному засіданні так званого "Всесвітнього російського народного собору", який відбувся в режимі відеоконференції 28 листопада, пишуть росЗМІ.

"Ми боремося зараз за свободу не тільки Росії, а й усього світу. Ми відкрито говоримо, що диктатура одного гегемона - ми бачимо це, всі зараз це бачать - старіє. Вона пішла, що називається, в рознос і просто небезпечна для оточуючих. Це вже зрозуміло всій світовій більшості. Але, повторю, саме наша країна перебуває зараз в авангарді формування більш справедливого світоустрою", - сказав путін.

Ось ще низка унікальних за своєю абсурдністю "тез" із заздалегідь розпіареної промови путіна:

- саме "русскій мір" неодноразово в історії перегороджував шлях тим, хто претендує на світове панування і винятковість, і без суверенної, сильної росії жоден міцний, стабільний світопорядок неможливий;

- сьогодні практично офіційною ідеологією західних правлячих еліт стали русофобія, інші форми расизму і неонацизму. Вони спрямовані не тільки проти росіянина, але проти всіх народів росії: татар, чеченців, аварців, тувинців, башкир, бурятів, якутів, осетин, євреїв, інгушів, марійців, алтайців. "Нас багато, всіх зараз я не назву", - наголосив щодо цього путін;

- різноманіття і єдність культур, традицій, мов, етносів росії не вкладаються в логіку західних расистів і колонізаторів, в їхню жорстоку схему тотального знеособлення, роз'єднання, придушення і експлуатації;

- росія веде битву за суверенітет і справедливість, яка має без жодного перебільшення національно-визвольний характер.

При цьому одна з тез путіна була цілком логічною: "Заходу в принципі не потрібна така велика і багатонаціональна країна як Росія". Бо багатовікова практика показує, що така країна - загроза і для самої себе, а не тільки для інших країн.

Раніше повідомлялося, що у путіна анонсували проголошення ним промови в Кремлі про облаштування "русского мира после победы над Украиной".

Статті

Світ
28.02.2024
10:07

«Третій рік кампанії обіцяє бути визначальним у всіх сенсах». Російські ЗМІ про Україну

З України зробили фактично форпост НАТО, що перевершує за своїм військовим потенціалом більшість держав-членів альянсу, одну з найсильніших у Європі армій із потужною військовою інфраструктурою біля наших кордонів.
Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Всі статті