Путін прилетів до Північної Кореї. Одна з тем обговорення з Кім Чен Ином - постачання зброї для війни проти України

Російський диктатор Путін прибув до столиці Північної Кореї Пхеньяна, - пише ВВС.Русская служба 18 червня.

Російські інформаційні агентства повідомляють, що в аеропорту Путіна особисто зустрів північнокорейський диктатор Кім Чен Ин, при тому що в Пхеньяні зараз глибока ніч.

До складу російської делегації входять міністр оборони Андрій Бєлоусов, міністр закордонних справ Сергій Лавров і керівники російського космічного агентства.

Постачання північнокорейської зброї, такої необхідної Росії для продовження війни в Україні, як передбачається, буде однією з головних тем переговорів.

Востаннє Путін відвідував місто в липні 2000 року на початку своєї президентської кар'єри. Тоді країною керував Кім Чен Ір, батько Кім Чен Ина.

Статті

Світ
12.07.2024
11:02

НАТО: успіхи і невдачі Північноатлантичного альянсу

Парадокс полягає в тому, що під час «холодної війни» об’єднана коаліція жодного разу відкрито не втручалась у внутрішні справи держав і офіційно не брала участь у жодному міжнародному конфлікті.
Луганськ
10.07.2024
17:05

Хаос і система в роботі первинної ланки луганської медицини в реаліях релокації

Спрощено кажучи, первинна ланка медицини – це той етап, на якому пацієнт укладає  декларацію з сімейним лікарем або терапевтом та користується їхніми послугами.
Країна
10.07.2024
14:22

Енергокриза: не лише тарифи

Найбільша приватна енергокомпанія ДТЕК у червні підрахувала, що за найгіршого розкладу українці сидітимуть без світла по 20 год. на добу під час опалювального сезону. Що з кожним днем ​​все ближче.
Всі статті