Путін придумав нову "причину" агресії проти України: "почали знищувати Росію на наших історичних територіях" і виганяти росіян 

Російський диктатор Володимир Путін придумав ще одне "пояснення" агресії РФ проти України. 

"Ніколи нічого подібного ми б не робили, якби влада України не почала "знищувати Росію" на наших історичних територіях, виганяти людей звідти, оголосили росіян некорінного нацією", - цитують його російські ЗМІ.

"Зовсім з глузду з'їхали, як би сказати простіше, по-народному: оборзели зовсім", - спробував він донести до росіян чергову брехню про причини російської агресії проти України.

Як повідомлялося, "нашими історичними територіями" шовіністична влада Кремля називає Донецьку, Луганську, Запорізьку та Херсонські області України. Фактів вигнання "росіян" з території України ніколи не існувало. 

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті