Путін підписав указ про в'їзд-виїзд громадян України без візи та з простроченим паспортом

Російський диктатор путін підписав указ, який передбачає порядок в'їзду та виїзду громадян України, сьогодні, 29 вересня, - пишуть росЗМІ.

У ньому, зокрема, йдеться, що громадяни України можуть в'їжджати і виїжджати з росії без візи за українським паспортом, у тому числі зі строком дії, що минув.

Крім того, громадяни України можуть в'їжджати до росії та виїжджати з неї на підставі закордонного паспорта, дипломатичного чи службового паспорта, посвідчення особи моряка чи члена екіпажу повітряного судна чи іншого документа із встановленого указом переліку.

Для в'їзду-виїзду з дітьми потрібне свідоцтво про народження чи паспорт законного представника з інформацією про дитину.

Як повідомлялося, путін підписав указ про початок осіннього призову на термінову службу до армії. Заходи на заклик розпочнуться 1 жовтня і закінчаться 31 грудня.

Статті

Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Всі статті