Путін підписав указ про призов у росії, який закінчиться під Новий рік

Російський диктатор путін підписав указ про початок осіннього призову на термінову службу до армії. Заходи на заклик розпочнуться 1 жовтня і закінчаться 31 грудня, - пишуть росЗМІ 29 вересня.Закликатимуть молодих людей віком від 18 до 27 років. Набрати на термінову службу заплановано 130 тисяч осіб.

Також в указі йдеться, що з 1 жовтня почнуть звільняти солдатів, матросів, сержантів і старшин, термін термінової служби яких минув.

Як повідомлялося, призов на військову службу пройде з 1 жовтня у всіх суб'єктах РФ, а також у "ДНР", "ЛНР", Херсонській та Запорізькій областях.

Статті

Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Всі статті