Путін купив Кабаєвій найбільшу квартиру в росії - за 90 млн рублів

Російській диктатор путін придбав для своєї цивільної дружини Аліни Кабаєвої найбільшу квартиру у росії. Про це повідомляє розслідувальне видання "Проект".

Йдеться про розкішний двоповерховий пентхаус, який збудували в сочинському житловому комплексі "Королівський парк". Площа квартири – 2,6 тисяч кв. м, у ній є басейн, кінотеатр, патіо та власний вертолітний майданчик. Над дизайном пентхауса працював Валентин Юдашкін. 

 
Вартість цієї нерухомості оцінюють у 90 мільйонів рублів. У 2021 році цю квартиру визнано найдорожчою нерухомістю у росії.
 
Як повідомлялося раніше, путін заробляє в 15 разів менше за свою громадянську дружину
 

Статті

Країна
24.04.2024
15:26

Коли кров рятує життя: як Дніпропетровщина тримає донорський фронт

Кров – це ресурс, який неможливо замінити штучною речовиною. І від цього ресурсу залежить життя як військових, так і цивільних. Донорство вже понад два роки тримає свою лінію оборони. І нашій країні вкрай важливо перейти від стихійного донорства до...
Світ
23.04.2024
17:26

«Брати приклад із Леніна і змінити, нарешті, внутрішню політику». Російські ЗМІ про Україну

У такий гарний весняний день навіть не хочеться писати про цей цирк виродків під назвою "конгрес США", але кілька важливих тез по суботньому голосуванню все ж таки окреслимо...
Донецьк
22.04.2024
18:04

ВЕЗ і криза довіри. Донецький щоденник

З усього обіцяного раніше вдалося реалізувати лише одне – «приєднання» до РФ. Та й то якось кособоко: начебто всіх обрусили, тобто видали паспорти з курками, але за фактом «руськими» жителі «ДНР» вважаються виключно у своєму зоопарку.
Всі статті