Путін хоче, щоб у росії побудували високошвидкісні залізниці, зокрема до окупованих Луганська і Донецька

Російський диктатор путін заявив, що настав час розпочати проєкт зі створення мережі високошвидкісних залізниць між великими містами країни, а також на окупованих територіях України. Про це пишуть росЗМІ 15 грудня, цитуючи спіч путіна на Залізничному з'їзді.

Зазначимо, що таких доріг у росії немає, і, за словами путіна, першим етапом проєкту стане створення маршруту, який істотно зменшує час у дорозі між Москвою і Санкт-Петербургом. Він також сказав, що магістралі будуть прокладені до таких міст, як Воронеж, Нижній Новгород, Казань, Єкатеринбург і Ростов-на-Дону.

"Особливо підкреслю: у перспективі, безумовно, будемо будувати їх до Луганська і Донецька. Планується, що високошвидкісні магістралі пройдуть територіями, де мешкають понад 111 млн наших громадян, а це 80% населення країни", - сказав путін.

Як пише "Медуза", проект першої в росії ВШМ - між Санкт-Петербургом і Москвою - почали розробляти у 2006 році. У 2017 році було оголошено, що першу високошвидкісну залізничну лінію будуватимуть між Москвою і Казанню. Однак роботи так і не почалися, і 2019 року знову повернулися до проєкту ВШМ між Москвою і Санкт-Петербургом.

Статті

Луганськ
20.05.2024
14:53

Чому досвід психіатрів Луганщини вивчають колеги з країн НАТО

...Після війни в Україні буде близько 5 мільйонів комбатантів, які потребуватимуть послуг з психіатрії та психосоціальної підтримки.
Донбас
19.05.2024
18:44

«Единая Россия» в Луганську змусила школярів збирати сміття. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу хвалили місцеву владу і самі себе. Виходило не дуже. Іноді доводилося маніпулювати заголовками і вдавати, що «все йде за планом». «Великий брат» теж вставляв свої п'ять копійок, намагаючись всіляко показати, що...
Країна
18.05.2024
13:54

Звільнення за "зв'язки" з людьми в окупації: Зеленський не підтримав ідею нардепів

Якщо раніше про його «зв'язки» з родичами, які проживають в окупації, знали лише близькі друзі, то тепер він зобов'язаний про це повідомити своє керівництво. Інакше його можуть звільнити
Всі статті