Путін готує новий наступ у лютому чи березні – Bloomberg

Російський диктатор володимир путін готує новий наступ в Україні, який може статися вже в лютому чи березні 2023 року. Про це повідомляє Bloomberg із посиланням на російських чиновників, радників та інших осіб, знайомих із ситуацією.

За інформацією видання, кремль прагне продемонструвати, що його сили можуть відновити ініціативу після місяців втрати позицій, чинячи тиск на Київ та його прихильників, щоб вони погодилися на певне перемир’я, яке залишає РФ контроль над територією, яку вона зараз контролює.

Разом з тим Постійні невдачі змусили багатьох у кремлі більш реалістично поставитися до своїх найближчих амбіцій, визнаючи, що навіть утримання поточної лінії фронту було б досягненням.

"Відновлення наступу може початися вже в лютому-березні, повідомили близькі до Кремля люди. Їхні коментарі підтверджують попередження України та її союзників про те, що наближається новий російський наступ, і припускають, що він може початися до того, як Київ отримає нещодавно обіцяні поставки бойових танків США та Європи", - пише Bloomberg.

Співрозмовники видання зазначають, що російський лідер вважає, що у нього немає альтернативи, окрім як перемогти в конфлікті, який він вважає екзистенційним, зі США та їхніми союзниками.

За їхніми словами, нова мобілізація можлива вже цієї весни, оскільки економіка та суспільство все більше підпорядковуються потребам війни.

Співробітники розвідки США та Європи сумніваються, чи є у Росії ресурси для нового великого наступу, навіть після мобілізації 300 000 додаткових військ минулої осені.

Видання також зазначає, що серед союзників України зростає побоювання, що конфлікт триватиме роками.

Як повідомлялося раніше, російські війська намагаються відвернути ЗСУ від Луганської області, де планується "вирішальний" наступ.

Статті

Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Всі статті