Путін готує новий наступ у лютому чи березні – Bloomberg

Російський диктатор володимир путін готує новий наступ в Україні, який може статися вже в лютому чи березні 2023 року. Про це повідомляє Bloomberg із посиланням на російських чиновників, радників та інших осіб, знайомих із ситуацією.

За інформацією видання, кремль прагне продемонструвати, що його сили можуть відновити ініціативу після місяців втрати позицій, чинячи тиск на Київ та його прихильників, щоб вони погодилися на певне перемир’я, яке залишає РФ контроль над територією, яку вона зараз контролює.

Разом з тим Постійні невдачі змусили багатьох у кремлі більш реалістично поставитися до своїх найближчих амбіцій, визнаючи, що навіть утримання поточної лінії фронту було б досягненням.

"Відновлення наступу може початися вже в лютому-березні, повідомили близькі до Кремля люди. Їхні коментарі підтверджують попередження України та її союзників про те, що наближається новий російський наступ, і припускають, що він може початися до того, як Київ отримає нещодавно обіцяні поставки бойових танків США та Європи", - пише Bloomberg.

Співрозмовники видання зазначають, що російський лідер вважає, що у нього немає альтернативи, окрім як перемогти в конфлікті, який він вважає екзистенційним, зі США та їхніми союзниками.

За їхніми словами, нова мобілізація можлива вже цієї весни, оскільки економіка та суспільство все більше підпорядковуються потребам війни.

Співробітники розвідки США та Європи сумніваються, чи є у Росії ресурси для нового великого наступу, навіть після мобілізації 300 000 додаткових військ минулої осені.

Видання також зазначає, що серед союзників України зростає побоювання, що конфлікт триватиме роками.

Як повідомлялося раніше, російські війська намагаються відвернути ЗСУ від Луганської області, де планується "вирішальний" наступ.

Статті

Світ
02.06.2023
14:09

"Не маючи широкої мережі агентів у тилу ворога, українська розвідка звернулася до несподіваних форм вербування". Західні медіа про Україну

“ФСБ зробить будь-що, щоб не дати цим дітям повернутися. Наразі вони можуть бути свідками на процесі проти Путіна у Міжнародному кримінальному суді, – сказав Кулеба The Times. – Вони допитували цю групу із 13 матерів 14 годин. Це було настільки...
Країна
01.06.2023
16:02

Атомне заміщення: Росія йде за своїм кораблем

Усі енергоблоки українських атомних електростанцій (АЕС) з 2024 р. запрацюють на американському ядерному паливі (ЯП). Для української атомної енергетики це не лише перехід на вищі технології, а й широкі можливості нового розвитку. Втім, одне дуже...
Країна
31.05.2023
14:57

Російський паспорт в окупації: вимушений крок, щоб вижити

Можна скільки завгодно говорити про те, що без російського паспорта ми не могли звернутися за меддопомогою чи влаштуватися на роботу, але я хочу акцентувати на іншому : у якийсь момент його наявність стала умовою, щоб тут залишатися. У мене питання...
Всі статті