Прикордонники знищили групу "вагнерівців" у промзоні Бахмута

Українські прикордонники під час боїв за Бахмут в контратаці знищили групу "вагнерівців" у міській промзоні. Про це 11 березня повідомляє Державна прикордонна служба.

"Днями прикордонний підрозділ Луганського загону провів позиційний бій із ворожими силами в районі одного з промислових підприємств. Напередодні українські захисники витримали кілька штурмових атак загарбників. Для продовження наступу російські найманці закріпилися в одному з цехів і накопичували сили", - повідомили у ДПСУ.

Для того, щоб знищити супротивника, прикордонники влаштували засідку. У результаті, коли ворожі штурмовики з настанням темряви висувалися на передову, на них "чекав сюрприз".

"Для знищення осередку окупантів прикордонники завдали контрудару. Так, наші бійці зі станкового гранатомета СПГ-9 знищили кулеметника, який прикривав підхід до спорудження. У прорив пішла група наземної розвідки охоронців кордонів та ліквідувала вагнерівців", - зазначили у Держпапері.

При цьому снайпери-прикордонники під час бою ліквідували шістьох окупантів.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що під Бахмутом російські окупанти за добу втратили понад 220 людей, а також понад три сотні поранено.

Статті

Луганськ
20.05.2024
14:53

Чому досвід психіатрів Луганщини вивчають колеги з країн НАТО

...Після війни в Україні буде близько 5 мільйонів комбатантів, які потребуватимуть послуг з психіатрії та психосоціальної підтримки.
Донбас
19.05.2024
18:44

«Единая Россия» в Луганську змусила школярів збирати сміття. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу хвалили місцеву владу і самі себе. Виходило не дуже. Іноді доводилося маніпулювати заголовками і вдавати, що «все йде за планом». «Великий брат» теж вставляв свої п'ять копійок, намагаючись всіляко показати, що...
Країна
18.05.2024
13:54

Звільнення за "зв'язки" з людьми в окупації: Зеленський не підтримав ідею нардепів

Якщо раніше про його «зв'язки» з родичами, які проживають в окупації, знали лише близькі друзі, то тепер він зобов'язаний про це повідомити своє керівництво. Інакше його можуть звільнити
Всі статті