Прикордонники знайшли ворожий склад БК на деокупованій території Харківщини

Ворожий склад БК знайшли на деокупованій території Харківщини бійці Краматорського прикордонного загону. Про це повідомляє ДПСУ у своєму телеграм-каналі 30 листопада.

"У тайнику знаходилось 13 снарядів до САУ, боєприпаси до танку, а також реактивний снаряд калібру 220 мм для РСЗВ БМ-27 "Ураган", - зазначається у повідомленні.

Також у ДПСУ додали, що виявлені боєприпаси передано одній з бригад Сил оборони України для "повернення попереднім власникам".

Як повідомлялось раніше, на Запорізькому напрямку прикордонники приземлили два ворожі FPV-дрони.

Статті

Країна
18.04.2024
09:14

Закон про посилення мобілізації: основні положення

"Це було дуже несподівано. Поки що ми на всіх ефірах і в соцмережах розповідали, що це закон про справедливість, про демобілізацію, головну норму просто вирішили прибрати. Кажуть, що це був чіткий ультиматум від Генерального штабу. У приватних...
Країна
17.04.2024
10:00

Формування збройних сил та мобілізація в Україні. Як це було в минулому

Битва ж за Україну була виграна значною мірою завдяки перемозі більшовиків на ідеологічному та інформаційному фронтах. Саме це, вкупі з мобілізаційними можливостями Червоної Армії, неперевершеною жорстокістю до противника, здатність йти до перемоги...
Світ
16.04.2024
10:17

«Енергійний контрудар може стати джокером у рукаві Сирського». Російські ЗМІ про Україну

"Загальна оцінка українських резервів приводить до висновку: наявних сил і засобів командуванню ЗСУ не вистачить для проведення стратегічного наступу. Але їх достатньо для енергійного контрудару оперативного масштабу на одному напрямку".
Всі статті