На Запорізькому напрямку прикордонники приземлили два ворожі FPV-дрони

На Запорізькому напрямку бійці Державної прикордонної служби України за допомогою антидронової рушниці знешкодили два ворожі FPV-дрони, що атакували їхні позиції. Про це повідомила ДПСУ.

"Дві смертоносні «пташки», які атакували позиції українських захисників, приземлили охоронці кордону на Запорізькому напрямку.«Непроханих» прикордонники виявили за специфічним звучанням. Перший FPV-дрон, потрапивши у перехресне хвильове поле рушниці, втратив швидкість, висоту та здетонував при посадці. Лише окремі його деталі свідчать про ворожу атаку", - йдеться у повідомленні.

Другий дрон зі снарядом на борту, відчувши на собі дію антидронової рушниці, втратив керування та розлетівся в різні сторони, а сам БПЛА приземлився практично неушкодженим.

Завдяки пильності та професійності захисників смертельну загрозу вдалося відвернути. А після незначного обслуговування, ворожий дрон-вбивця служитиме на боці добра.

Статті

Донбас
14.04.2024
18:21

Нове видання обіцяє жителям "ДНР/ЛНР" новини про кішку, яка народила кошенят, і нефарбований паркан. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу були традиційно нудними. Численні близькі до місцевої влади Телеграм-канали слідом за офіційними джерелами масової пропаганди цитували політиків чужої країни і на честь 12 квітня тиражували нічим не підкріплені...
Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Всі статті