На Запорізькому напрямку прикордонники приземлили два ворожі FPV-дрони

На Запорізькому напрямку бійці Державної прикордонної служби України за допомогою антидронової рушниці знешкодили два ворожі FPV-дрони, що атакували їхні позиції. Про це повідомила ДПСУ.

"Дві смертоносні «пташки», які атакували позиції українських захисників, приземлили охоронці кордону на Запорізькому напрямку.«Непроханих» прикордонники виявили за специфічним звучанням. Перший FPV-дрон, потрапивши у перехресне хвильове поле рушниці, втратив швидкість, висоту та здетонував при посадці. Лише окремі його деталі свідчать про ворожу атаку", - йдеться у повідомленні.

Другий дрон зі снарядом на борту, відчувши на собі дію антидронової рушниці, втратив керування та розлетівся в різні сторони, а сам БПЛА приземлився практично неушкодженим.

Завдяки пильності та професійності захисників смертельну загрозу вдалося відвернути. А після незначного обслуговування, ворожий дрон-вбивця служитиме на боці добра.

Статті

Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Світ
21.05.2024
09:35

«Реально мир на Україні практично нікому не потрібен». Російські ЗМІ про Україну

Китай прямо зацікавлений у тому, щоб війна тривала якомога довше, оскільки це гарантує санкційну блокаду Росії з боку Заходу, що робить Піднебесну чи не єдиним безальтернативним ринком збуту російської сировини".
Всі статті