Прикордонники знайшли ворожий склад БК на деокупованій території Харківщини

Ворожий склад БК знайшли на деокупованій території Харківщини бійці Краматорського прикордонного загону. Про це повідомляє ДПСУ у своєму телеграм-каналі 30 листопада.

"У тайнику знаходилось 13 снарядів до САУ, боєприпаси до танку, а також реактивний снаряд калібру 220 мм для РСЗВ БМ-27 "Ураган", - зазначається у повідомленні.

Також у ДПСУ додали, що виявлені боєприпаси передано одній з бригад Сил оборони України для "повернення попереднім власникам".

Як повідомлялось раніше, на Запорізькому напрямку прикордонники приземлили два ворожі FPV-дрони.

Статті

Країна Донбас
28.02.2024
16:33

Інвестиції в окупації: "схема" на мільярди

Обіцяючи прихід "інвесторів" з Росії на заводи та шахти, які знелюдніли, представники "ДНР"-"ЛНР" намагаються створити ілюзію реальності "світлого майбутнього". І утримати від міграції рештки нечисленного населення. Це важливо, інакше буде просто ні...
Світ
28.02.2024
10:07

«Третій рік кампанії обіцяє бути визначальним у всіх сенсах». Російські ЗМІ про Україну

З України зробили фактично форпост НАТО, що перевершує за своїм військовим потенціалом більшість держав-членів альянсу, одну з найсильніших у Європі армій із потужною військовою інфраструктурою біля наших кордонів.
Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Всі статті